• ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۰۷:۲۴:۳۰
  • در همه مقالات
  • توسط admin
  • بازدید: 2423
  • اخرین ویرایش: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۰۹:۳۳:۳۶
  • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف

IP سئو


ولی داشتن یک IP اختصاصی به صورت غیرمستقیم ممکن است اثراتی روی سئو سایت شما داشته باشد که در ادامه قصد داریم برخی از آن‌ها را بررسی نماییم.

پروتکل HTTPS

هرچند در حال حاضر با استفاده از فناوری SNI، امکان راه اندازی httpsروی یک IP برای دامنه‌های گوناگون فراهم است، با این حال، ممکن است بخواهید به شکل سنتی سایت خود را با پروتکل ایمن https که اثر مستقیم روی سئو بر جای می‌گذارد، راه اندازی کنید.

همسایگان خرابکار

سرورهای اشتراکی ممکن است میزبان صدها یا هزاران سایت دیگر به جز سایت شما باشند، اگر گوگل تشخیص دهد که برخی از سایت‌های میزبانی شده روی این IP به فعالیت‌های خرابکارانه مشغول هستند، دور از ذهن نیست که اثر منفی این فعالیت‌ها روی سایت شما نیز احساس شود.

تعداد IPهای بک‌لینک دهنده

اگر خدمات طراحی سایت یا سئو انجام می‌دهید و تمامی مشتریان خود را روی یک سرور با یک IP میزبانی می‌کنید، طبیعتا تمامی بک‌لینک‌هایی که به عنوان امضا در این سایت‌ها درج می‌کنید از یک IP ثابت به شما لینک داده‌اند. این موضوع سبب می‌شود اثربخشی این بک‌لینک‌ها کاهش پیدا کند و نتیجه‌ی دلخواه را کسب نکنید.

هرزنامه ایمیلی

در سرورهای اشتراکی، احتمال ارسال هرزنامه ایمیلی از طریق همسایگان وجود دارد. شناسایی IP به عنوان ارسال کننده هرزنامه، می‌تواند اثرات ناخواسته‌ای روی اعتبار ایمیل‌های ارسالی شما نیز داشته باشد و در نتیجه احتمال Spam شدن ایمیل‌های شما افزایش یابد. این موضوع می‌تواند به صورت غیرمستقیم روی کسب و کار و سئو سایت شما اثرگذار باشد.ip seo
اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.

هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست