کلیه کاربران شرکت گذرگاه جهانی وب با نام تجاری وب تنان وهمچنین مشتریان جدید شرکت موظف به رعایت تک تک مفاد این تعهد نامه می باشد.

این شرایط ممکن است توسط  شرکت گذرگاه جهانی وب (وب تنان)  ، بسته به شرایط تغییر ، اضافه و یا حذف در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شوند این وظیفه کاربر است که مدام این قانونها را مطالعه بفرمایند 

با توجه به اینکه شرکت وب تنان اصل تجارت خود را بر مبانی کیفیت و مشتری مداری نهاده ، امیدواریم بتوانیم با همکاری با مشتریان عزیز سرویس های قابل توجهی ارائه دهیم.

این شرکت تابع کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران است و همپنین سرور های این شرکت در ایالات متحده آمریکا و کانادا نگه داری می شوندبنا براین قوانین شامل کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران همراه با قوانین بین المللی می باشند.

بنابراین هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.

پشتیبانی از طریق تلفن شرکت در ساعات اداری و سامانه پشتیبانی به آدرسwebuc.ir/cpرفع مشکل سرویس در اسرع وقتاطلاع در مورد منقضی شدن سرویس ها به یکی از روشهای تلفن ایمیل پیامکراهنمایی و مشاوره جهت تمدید سرویسراهنمایی و مشاوره جهت افزایش و انتخاب سرویس مناسبمدت اعتبار قیمت ها تا 24 ساعت خواهد بود و شرکت  وب تنان  با صدور اطلاعیه قیمت ها را در صورت نیاز تغییر می دهد.9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و عوارض در سال 1394 بر روی تمامی سرویس ها دریافت می شود وقیمت های نمایش داده شده در سایت قبل از اعمال 9 درصد می باشد.

-------

مقررات سرویس اشتراکی

کلیه کاربران سرویس های اشتراکی ( هاست اشتراکی ، دامنه ، نمایندگی ها و ...) شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) و همچنین مشتریان جدید شرکت موظف به رعایت تک تک مفاد این تعهد نامه می باشد.
این قوانین برای ارائه سرویس های بهتر ، پایدارتر و زایل نشدن حق دیگر کاربران بر روی سرویس های اشتراکی شرکت هستند.
این شرایط ممکن است توسط شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) ، بسته به شرایط تغییر ، اضافه و یا حذف در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شوند.
با توجه به اینکه شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) اصل تجارت خود را بر مبانی کیفیت و مشتری مداری نهاده ، امیدواریم بتوانیم با همکاری با مشتریان عزیز سرویس های قابل توجهی ارائه دهیم.
با توجه به اینکه شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) تابع کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران است و همپنین سرور های این شرکت در ایالات متحده آمریکا و کانادا نگه داری می شوند
بنا براین قوانین شامل کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران + قوانین بین المللی می باشند
بنابراین هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.
اگر در بندی از مفاد این قوانین مشکل دارید با ما از طریق سایتwebuc.ir/cp
در میان بگذارید.

استفاده سخت افزاری از سرور های اشتراکی - منابعCPU, Ram:
به هر سایتی که مصرف بیش از حد از منابع سخت افزاری سرور کند ، بسته به میزان مصرف 2 راه حل به وی پیشنهاد می شود :
1 ) ارتقا به سرویس های اختصاصی اعم از سرور مجازی و یا اختصاصی
2 ) سعی در کاهش میزان مصرف در مدت 72 ساعت
چنانچه سایتی 2 موارد بالا را انجام ندهد شرکت حق مسدود کردن سایت را برای خود محفوظ نگاه می دارد.

هم چنین اگر سایتی در بازه زمانی بسیار کوتاه مثلا 24 ساعت ، مصرفش چند برابر شود و موجب اختلال سرور و شبکه شود ، شرکت برای به وجود نیامدن مشکل برای سایر کاربران
بدون اطلاع قبلی سایت وی را مسدود خواهد کرد و سپس برای رفع مشکل با مشتری همکاری خواهد کرد.
تشخیص میزان مصرف سایت کاملا با شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) بوده اما برای اثبات این مدعی اسکرین شات برای مشتری در صورت درخواست از میزان مصرف می فرستد.


خبر نامه ها ، ایمیل های تبلیغاتی و اسپم :
ارسال هر گونه ایمیل تبلیغاتی ، خبرنامه صرف نظر از مصرف بیش از حد منابع سرور به هر شکل ممنوع بوده و هر سایت نمی تواند بیش از 500 ایمیل در روز ارسال کند.
که این ایمیل ها هم نباید برای مقاصد تبلیغاتی استفاده شود.
همچنین سایت های بر روی سرور نباید در ایمیل های
SPAMتبلیغاتی مورد تبلیغ قرار بگیرند.
شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) زیر نظر بنیاد
SPAMCOP.Netمی باشد و تمامی قوانین آن را رعایت می کند.
سایت های متخلف بلافاصله بسته شده و همچنین در صورت ضرر رساندن به شرکت جریمه در نظر گرفته می شود.

Chat Roomها :
چت روم ها معمولا بنا به ساختارشان دارای مصرف بسیار زیادی بوده و بر روی سرویس های اشتراکی میزبانی آن ممنوع می باشد
شرکت سرور های مجازی را به شما پیشنهاد می دهد.


IRC:
بر روی کلیه سرویس های شرکت ممنوع بوده و شرکت سایت متخلف را بلافاصله مسدود خواهد کرد.


بکاپ و نسخه پشتیبان :
شرکت وب تنان هم اکنون دارایچندینسرور بک آپ اختصاصی با ظرفیت چندینTBمی باشد. که به صورت منظم در سرویس های اشتراکی بک آپ تهیه می شود.
اما با وجود این امکانات شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مورد سالم بودن بک آپ ها و به روز بودن آنها ندارد.
به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان با خود کاربران بوده و کاربران می بایست از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان در جایی به غیر از سرور ها و تجهیزات وب تنان(گذرگاه جهانی وب) نگه داری کنند.
در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مورد قبول واقع نخواهد شد.

مسائل جنسی و مبتدل :
استفاده از سرور های شرکت وب تنان برای نگهداری ، نمایش ، ارسال ، تبلیغ و هرگونه فعالیت در این زمینه اکیدا ممنوع است.

فایل های تخریبی :
تلاشبراي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ، حملاتDOSوEmail BoombingوFloodکردن ممنوع است و سرویس بدون اطلاع مسدود می شود.

استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه :
مختل کردن امنیت سرورها و شبکه به هر شکل ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد
دسترسی و استفاده غیر مجاز از داده ها ، تلاش برای دسترسی به اطلاعات دیگر کاربران و تغییر در آن ها ، تلاش برای آزمایش آسیب پذیری شبکه و سرور ها و ....

شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور :
شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم ها ی دولتی ندارد و نخواهد داشت.
با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد.


استفاده غیر قانونی :
کلیه سرویس ها باید برای مقاصد قانونی مورد استفاده قرار گیرند و هر گونه از عملیاتی که به مستقیما موجب تخلف شود و یا به آن کمک کند ممنوع است
برخی از این تخلف ها در زیر آمده است شایان ذکر است ممنوعیت ها منحصرا به موارد زیر ختم نمی شوند :
قرار دان هر گونه اطلاعات بدون مجوز از فایل های که زیر پوشش قانون کپی رایت است
سایت های مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران
سایت های مخالف با قوانین ایالات متحده آمریکا و کانادا ( محل قرار گیری سرورها )
استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود (
http://en.wikipedia.org/wiki/Phishing)
سایتهای فعال در زمینه
HYIPویا دارای سیستم هرمی
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
انتشار اکاذیب علیه دیگران

اسکریپت های مخرب :
اسکریپتهای آماده و یا دست نویسی که موجب فشار زیاد به سرور ، شبکه ، پهنای باند و دسترسی غیر قانونی و... ،می شوند بر روی سرورهای اشتراکی وب تنان(گذرگاه جهانی وب) ممنوع می باشند
در صورت مشاهده این اسکریپت ها بر روی هاست های مشتری شرکت مختار است بدون اطلاع قبلی سرویس را برای همیشه مسدود کند در این صورت هیچ هزینه ای به مشتری برگشت داده نخواهد شد.
نمونه این اسکریپت ها :
RapidLeech , PHPP_r_o_x_y , CgiP_r_o_x_yواسکریپتهای ارسال ایمیل انبوه و شل ها ...


مالکیت سرویس ها :
مالکیت قانونی سرویس ، شخص حقیقی و حقوقی است که در قسمت کاربران سایت شرکت سرویس ها تحت حساب کاربری آن شخص قرار دارد.

توهین به کارمندان و مسئولین و خدمات شرکت :
هر گونه توهین به سرویس ها ، خدمات ، مسئولین و کارمندان شرکت از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی شرکت با کاربران اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، webuc.ir/cp ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
بدیهی است شرکت وب تنان با تمام وجود آماده پذیرفتن انتقادات سازنده شما کاربران محترم می باشد.

برنامه های جانبی :
شرکت هیچگونه تضمینی برای کارکرد درست هر گونه برنامه های جانبی که توسط شرکت تولید نشده به کاربر نمی دهد و وظیفه مهیا کردن امکان خاصی برای سایت و نرم افزار شما ندارد.
اما همیشه سعی کرده تمامی تلاش خود را برای سازگاری سرور با نرم افزار های شما انجام دهد و برای رفع مشکل شما به صورت دوستانه اقدام نماید.

تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری :
دنیای وب و میزبانی کاملا در حال تغییر است همانطور که می دانید هر سال چندین نسخه نرم افزار های جدید همچونPHPو ... عرضه می شوند که مشکلات قبلی را حل کرده و یا امکانات جدیدی به آن اضافه می کنند،
شرکت برای سرویس دهی بهترنرم افزار ها را به روز می کند و این وظیفه کاربر است که خود را با سیستم ها و تنظیمات جدید سرور هماهنگ کند.

رفع مسئولیت :
سرویس های شرکت  به همان شکلی هستند که ارائه می شوند و ما همیشه سعی در بالابردن کیفیت سرویس ها داریم اما هیچگونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و... ارائه نمی دهیم
تمامی ضمانت نامه های کتبی و یا شفاهی که توسظ کارمندان ، نمایندگان و سایرین ارائه می شوند هیچگونه اعتباری ندارند و شرکت هیچگونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد.
همچنین شرکت هیچ مسئولیتی در قبال ثبت شدن دامنه های سفارش داده شده توسط کاربر، قبل از ثبت توسط شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) توسط افراد دیگر را ندارد این وظیفه کاربر است که تا زمان ثبت شدن دامنه این راز را که همان نام دامنه است محفوظ نگاه دارد.
شرکت  تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.

مقرارت مالی :
شیوه های پرداخت :
1 ) در محل شرکت به صورت نقدی
2 ) واریز به یکی از شماره حساب های شرکت به نام مدیر عامل (مجتبی تابش) و یا به نام ابراهیم خصال درج شده در محیط کاربری (شماره حساب های شرکت)
3 ) واریز آنلاین توسط کارت های شتاب در کنترل پنل کاربری از طریق در گاه های بانک های پارسیان و سامان و یا ملت

هزینه کلیه سرویس ها در ابتدای دوره و به صورت کامل فقط از طرق بالا دریافت خواهد شد.
شرکت می تواند تا زمان تسویه حساب کامل مالی ارائه سرویس را به تعلیق بندازد.


تمدید سرویس ها :
کاربران موظف هستند قبل از اتمام مدت دوره سرویس اقدام نمایند در غیر اینصورت شرکت حق مسدود و حذف سرویس مورد نظر را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
شرکت سعی خواهد نمود از طرق مختلف شما را در جریان اتمام سرویس قرار دهد اما در صورت عدم اطلاع ، موجب هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد بود.


تمدید سرور های اختصاصی :
کاربران سرور های اختصاصی 10 روز قبل از اتمام دوره سرویس خود می بایست نسبت به پرداخت و یا عدم تمایل به تمدید را به شرکت اعلام نمایند. در صورت عدم هر گونه اقدام شرکت یک هفته مانده به اتمام دوره سرور را خاموش خواهد کرد در این صورت اطلاعات محفوظ بوده و در صورت تقاضا تا 72 ساعت مانده به اتمام دوره امکان تمدید وجود دارد.
بدیهی است اگر 10 روز مانده به اتمام سرویس ها پرداخت شده و یا عدم تمایل به صورت کتبی ارسال گردد سرور بدون هیچ مشکلی به کار خود تا پایان دوره ادامه خواهد داد.


تغییر در قیمت ها :
شرکت  می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و یا کاهش داده و از دوره بعد برای کاربر همان میزان فاکتور خواهد شد.

گارانتی برگشت پول :
شرکت  فقط در مواردی که مشکل از طرف شرکت باشد و نتواند و یازمانحل کردن مشکل را نداشته باشد هزینه راپس از کسر از موارد غیر قابل برگشت و با هماهنگی مشتریدر صورت درخواست برگشت می زند.
ملاک سنجش هم کارشناسان فنی شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) هستند که بی تردید بدون جانبداری قضاوت خواهند نمود.
اصل و ایده ما این است که وظیفه داریم مشکلات مربوط به لایه میزبانی و مشکلاتی که مربوط به شرکت می شود را حل کنیم تا تمامی مشتریان از سرویس های خود راضی
باشند ، همچنان که به لطف ایزد منان در چندین سال قبل وب تنان(گذرگاه جهانی وب) صداقت و حسن کار خود را به اثبات رسانیده است.
اگر تراکنش آنلاین از بانک سامان باشد 2 درصد کارمزدی که بانک از ما کم می کند هنگام برگشت وجه به کاربر از آن کم خواهد شد

مشکلات خارج از وظایف شرکت :
شرکت  تنها در مواردی که مربوط به خدمات میزبانی می شود پشتیبانی رایگان ارائه می دهد توجه بفرمایید در صورت نیاز به پشتیبانی در زمینه های که به شرکت و سرویس ها مربوط نمی باشد و یا مشکلاتی که خود کاربر به وجود آورده است شرکت بعد از ارائه فاکتور و پرداخت آن توسط مشتری قادر به انجام و یا رفع مشکل خواهد بود. نمونه ای از این درخواست ها رفع مشکل و یا نصب پرتال ها و یا نرم افزارهای تحت وب مشتریان ، ایجاد مشکل در هاست ونیاز به ایجاد دوباره سرویس ، رستور کردن بک آپ در صورتی که مشتری خود مشکل را به وجود آورده باشد و ... می باشد.


مقررات سرویس اختصاصی


کلیه کاربران سرور های مجازی و اختصاصی شرکت و همچنین مشتریان جدید شرکت موظف به رعایت تک تک مفاد این تعهد نامه می باشد.
این قوانین برای ارائه سرویس های بهتر ، پایدارتر و زایل نشدن حق دیگر کاربران بر روی سرویس های اشتراکی شرکت هستند.
این شرایط ممکن است توسط شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) ، بسته به شرایط تغییر ، اضافه و یا حذف در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شوند.
با توجه به اینکه شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) اصل تجارت خود را بر مبانی کیفیت و مشتری مداری نهاده ، امیدواریم بتوانیم با همکاری با مشتریان عزیز سرویس های قابل توجهی ارائه دهیم.
با توجه به اینکه شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) تابع کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران است و همپنین سرور های این شرکت در ایالات متحده آمریکا و کانادا نگه داری می شوند
بنا براین قوانین شامل کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران + قوانین بین المللی می باشند
بنابراین هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.
اگر در بندی از مفاد این قوانین مشکل دارید با ما از طریق سایت
webuc.ir/cpدر میان بگذارید.


خبر نامه ها ، ایمیل های تبلیغاتی و اسپم :
ارسال هر گونه ایمیل تبلیغاتی ، خبرنامه صرف نظر از مصرف بیش از حد منابع سرور به هر شکل ممنوع بوده و هر سایت نمی تواند بیش از 150 ایمیل در ساعت ارسال کند.
که این ایمیل ها هم نباید برای مقاصد تبلیغاتی استفاده شود.
همچنین سایت های بر روی سرور نباید در ایمیل های
SPAMتبلیغاتی مورد تبلیغ قرار بگیرند.
شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) زیر نظر بنیاد
SPAMCOP.Netمی باشد و تمامی قوانین آن را رعایت می کند.
سایت های متخلف بلافاصله بسته شده و همچنین در صورت ضرر رساندن به شرکت جریمه در نظر گرفته می شود.


IRC:
بر روی کلیه سرویس های شرکت ممنوع بوده و شرکت سایت متخلف را بلافاصله مسدود خواهد کرد.


بکاپ و نسخه پشتیبان :
به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان با خود کاربران بوده و کاربران می بایست از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان در جایی به غیر از سرور ها و تجهیزات شرکت نگه داری کنند.
در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مورد قبول واقع نخواهد شد.

مسائل جنسی و مبتدل :
استفاده از سرور های شرکت برای نگهداری ، نمایش ، ارسال ، تبلیغ و هرگونه فعالیت در این زمینه اکیدا ممنوع است.

فایل های تخریبی :
تلاشبراي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ، حملاتDOSوEmail BoombingوFloodکردن ممنوع است.

استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه :
مختل کردن امنیت سرورها و شبکه به هر شکل ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد
دسترسی و استفاده غیر مجاز از داده ها ، تلاش برای دسترسی به اطلاعات دیگر کاربران و تغییر در آن ها ، تلاش برای آزمایش آسیب پذیری شبکه و سرور ها و ....

شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور :
شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم ها ی دولتی ندارد و نخواهد داشت.
با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد.


استفاده غیر قانونی :
کلیه سرویس ها باید برای مقاصد قانونی مورد استفاده قرار گیرند و هر گونه از عملیاتی که به مستقیما موجب تخلف شود و یا به آن کمک کند ممنوع است
برخی از این تخلف ها در زیر آمده است شایان ذکر است ممنوعیت ها منحصرا به موارد زیر ختم نمی شوند :
قرار دان هر گونه اطلاعات بدون مجوز از فایل های که زیر پوشش قانون کپی رایت است
سایت های مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران
سایت های مخالف با قوانین ایالات متحده آمریکا و کانادا ( محل قرار گیری سرورها )
استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود (
http://en.wikipedia.org/wiki/Phishing)
سایتهای فعال در زمینه
HYIPویا دارای سیستم هرمی
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
انتشار اکاذیب علیه دیگران


مالکیت سرویس ها :
مالکیت قانونی سرویس ، شخص حقیقی و حقوقی است که در قسمت کاربران سایت شرکت سرویس ها تحت حساب کاربری آن شخص قرار دارد.

توهین به کارمندان و مسئولین و خدمات شرکت :
هر گونه توهین به سرویس ها ، خدمات ، مسئولین و کارمندان شرکت از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی شرکت با کاربران اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، webuc.ir/cp ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
بدیهی است  شرکت  با تمام وجود آماده پذیرفتن انتقادات سازنده شما کاربران محترم می باشد.

رفع مسئولیت:
سرویس های  شرکت  به همان شکلی هستند که ارائه می شوند و ما همیشه سعی در بالابردن کیفیت سرویس ها داریم اما هیچگونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و... ارائه نمی دهیم
تمامی ضمانت نامه های کتبی و یا شفاهی که توسظ کارمندان ، نمایندگان و سایرین ارائه می شوند هیچگونه اعتباری ندارند و شرکت هیچگونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد.
 شرکت  تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعت به طور کامل نخواهد بود.

مقرارت مالی:
شیوه های پرداخت:
1 )در محل شرکت به صورت نقدی
2 )
واریز به یکی از شماره حساب های شرکت به نام مدیر عامل (مجتبی تابش) و یا به نام شرکت وب تنان(گذرگاه جهانی وب) درج شده در محیط کاربری (شماره حساب های شرکت)
3 )
واریز آنلاین توسط کارت های شتاب در کنترل پنل کاربری از طریق در گاه های بانک های پارسیان و سامان

هزینه کلیه سرویس ها در ابتدای دوره و به صورت کامل فقط از طرق بالا دریافت خواهد شد.
شرکت می تواند تا زمان تسویه حساب کامل مالی ارائه سرویس را به تعلیق بندازد.

تمدید سرویس ها:
کاربران موظف هستند قبل از اتمام مدت دوره سرویس اقدام نمایند در غیر اینصورت شرکت حق مسدود و حذف سرویس مورد نظر را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
شرکت سعی خواهد نمود از طرق مختلف شما را در جریان اتمام سرویس قرار دهد اما در صورت عدم اطلاع ، موجب هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد بود.

تمدید سرور های اختصاصی:
کاربران سرور های اختصاصی 10 روز قبل از اتمام دوره سرویس خود می بایست نسبت به پرداخت و یا عدم تمایل به تمدید را به شرکت اعلام نمایند. در صورت عدم هر گونه اقدام شرکت یک هفته مانده به اتمام دوره سرور را خاموش خواهد کرد در این صورت اطلاعات محفوظ بوده و در صورت تقاضا تا 72 ساعت مانده به اتمام دوره امکان تمدید وجود دارد.
بدیهی است اگر 10 روز مانده به اتمام سرویس ها پرداخت شده و یا عدم تمایل به صورت کتبی ارسال گردد سرور بدون هیچ مشکلی به کار خود تا پایان دوره ادامه خواهد داد.
اگر تراکنش آنلاین از بانک سامان باشد 2 درصد کارمزدی که بانک از ما کم می کند هنگام برگشت وجه به کاربر از آن کم خواهد شد

تغییر در قیمت ها:
شرکت می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و یا کاهش داده و از دوره بعد برای کاربر همان میزان فاکتور خواهد شد.


مشکلات خارج از وظایف شرکت :
شرکت تنها در مواردی که مربوط به خدمات میزبانی می شود پشتیبانی رایگان ارائه می دهد توجه بفرمایید در صورت نیاز به پشتیبانی در زمینه های که به شرکت و سرویس ها مربوط نمی باشد و یا مشکلاتی که خود کاربر به وجود آورده است شرکت بعد از ارائه فاکتور و پرداخت آن توسط مشتری قادر به انجام و یا رفع مشکل خواهد بود. نمونه ای از این درخواست ها رفع مشکل و یا نصب پرتال ها و یا نرم افزارهای تحت وب مشتریان ، ایجاد مشکل در هاست ونیاز به ایجاد دوباره سرویس ، رستور کردن بک آپ در صورتی که مشتری خود مشکل را به وجود آورده باشد و ... می باشد.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست