در دنیای تجارت الکترونیک و پیشرفت روز افزون استفاده از اینترنت در انواع و اقسام فعالیت های بشری,ضرورت داشتن یک وبسایت برای انجام فعالیت در این زمینه بیش از پیش مهم و اساسی می باشد,اکثر کارشناسان و فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر بعد از فراغت از تحصیل به برنامه نویسی تحت وب روی می آورند, زیرا در حال حاضر و با توجه به قانون کپی رایت انواع نرم افزار در داخل کشور, برنامه نویسی در حوزه تولید نرم افزار مشکلات عدیده ای دارد و طراحی وبسایت علاوه بر تنوع ,کاربرد بسیاری دارد.

برنامه نویسی تحت وب یکی از شاخه های برنامه نویسی می باشد که این روزها طرفداران بسیاری دارد,این نوع برنامه نویسی ,زبانهای برنامه نویسی خاص خود را دارد. به طور کلی توسعه یک وبسایت دارای دو گرایش می باشد :1 -طراحی وبسایت 2- برنامه نویسی وبسایت که هر کدام از این گرایش ها زبان های مخصوص به خود را دارند ,حوزه برنامه نویسی بسیار گسترده می باشد و انواع زبانهای برنامه نویسی تحت وب و زبان های برنامه نویسی دسکتاپ در این حوزه قرار دارد.زبان های برنامه نویسی دسکتاپ همانطور که از نامش نیز مشخص است برای تولید نرم افزارها و برنامه های تحت ویندوز(قابل اجرا بر روی ویندوز) می باشد و زبان های برنامه نویسی تحت وب برای استفاده در طراحی انواع وبسایت ها استفاده می شود و به عبارت دیگر با استفاده از این زبان ها می توان یک وبسایت طراحی نمود و داده ها و اطلاعات مرتبط را بر روی شبکه جهانی اینترنت منتشر نمود. زبان های برنامه نویسی تحت وب به چندین نوع تقسیم می شوند به طور کلی زبان های:  Html, Css , php , Asp.net , Java Script و سایر زبان های مرتبط در طراحی سایت برای طراحی و تولید یک سایت استفاده می شود.

شرکت طراحی سایت وب تنان در اکثر فعالیت های حوزه تجارت الکترونیک خدمات متنوع و تخصصی ارائه می دهد , به طوری که این شرکت در زمینه برنامه نویسی تحت وب بسیار متخصص می باشد و طراحی و برنامه نویسی بیش از صدها سایت در اکثر شاخه های متفاوت تجاری و بهینه سازی سایت های بسیاری نشان از تخصص و تجربه شرکت وب تنان در این زمینه دارد. پروژه های این شرکت در اکثر شاخه های حوزه تجارت الکترونیک می باشد اما در زمینه برنامه نویسی تحت وب پروژه های بسیار موفقی به اتمام رسیده است و این مهم به وسیله تخصص و تجربه و نیروهای کارآمد شرکت وب تنان به تحقق رسیده است. کلیه سایتهای طراحی شده توسط این شرکت به صورت داینامیک (پویا ) می باشد که در حال حاضر یکی از مهمترین مزیت های یک سایت پویا بودن می باشد زیرا محتوا یک سایت پویا را می توان به روز تغییر داد و به عبارت دیگر یک سایت داینامیک نسب به یک سایت استاتیک مزیت های بیشتری دارد .
هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست