درباره وب تنان


وب تنان یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت در استان خوزستان میباشد  که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز به اقصی نقاط دنیا ارائه می نماید.

تاریخچه شرکت


وب تنان از سال 1385 شروع به کار نموده و در سال 1391 به صورت رسمی با شماره ثبت 2943 و مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور فعالیت خود را با نام حقوقی گذرگاه جهانی وب آغاز نموده که با مدیریت جدی تر و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خویش در سازمان ها ، صنایع و شرکت های تجاری گشته است.

تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور اصلی طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت (SEO) و تجارت الکترونیک (بازاریابی اینترنتی) است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده؛ تا بتواند پاسخگوی بخش بسیار بزرگی از خواسته های بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

مدیران و موسسان شرکت


مجتبی تابش به عنوان مدیرعامل و مدیر اداری، با 7 سال سابقه کار به عنوان تکنسین کامپیوتر و مدرس آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در حوزه ی نرم افزار و سخت افزار و ابراهیم خصال به عنوان مدیر فنی و اجرایی، با 8 سال سابقه کار در طراحی وب ، برنامه نویسی ، مدرس آموزشگاه های آزاد و مدرس انجمن کامپیوتر دانشگاه خاتم الانبیا مدیران و موسسان شرکت می باشند.

چشم انداز


ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

اهداف شرکت


1. بکارگیری جدیدترین فناوری ها در زمینه ی طراحی سایت

2. بکارگیری جدیدترین راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتورهای جستجو

3. ارائه مشاوره و خدمات متنوع در زمینه بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی و فروش از طریق اینترنت

4. حضور فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب

5. ارتقاء مداوم سطح علمی و توانایی فنی شرکت برای انجام پروژه های ملی و بین المللی

خط مشی وب تنان


ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان

ارتقاء دانش فنی مشتریان از طریق مشاوره و آموزش

ارتقاء مداوم کیفیت و تنوع خدمات

ارتقاء سطح مهارت, توانمندی و دانش نیروی انسانی شرکت

ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت

تقویت روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کاری

ارائه امکانات متعدد فناوری های تحت وب با تمرکز بر کاربردهای تجاری همچون افزایش فروش محصولات و خدمات مشتریان

خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و كار گروهی هدفمند استوار است و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای خود می باشیم.

دستاورد بزرگ نخستین جشنواره بومی محلی شهرستان بهبهان

در کنار حضور باشکوه و کم نظیر شهروندان در این رویداد عظیم فرهنگی ، به طور یقین بزرگترین دستاورد این جشنواره بومی محلی ساخت وتولید نخستین نرم افزار جامع معرفی شهرستان بهبهان بود که رونمایی شد.


 

هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست