بسته طراحی وب سایت صرافی

استفاده از ارزهای رایج در دنیا مانند یورو ، دلار و بسیار مرسوم شده است بطوریکه افراد برای خریدهای آنلاین ، رزرو هتل و از چنین ارزهایی استفاده میکنند.با توجه به اینکه در ایران وب سایت های کمی برای صرافی ها وجود دارد و حتی آن اندک طراحی وب سایت هایی که انجام شده نیز ظاهر دلنشینی ندارند تا کاربران چند دقیقه ای را در وب سایت حضور داشته باشند.

خرید و فروش آنلاین در این وب سایتها امر رایجیست که اتفاق می افتد بنابراین باید بهترین طراحی سایت برای این قسمت در نظر گرفته شود.با در نظر گرفتن کلمات کلیدی میتوان رتبه وب سایت شما را در گوگل نیز افزایش داد.

شما میتوانید با قرار دادن قیمت های آنلاین بورس و طلا و ارز در وب سایتتان بر جذابیت آن بیفزایید و برای اینکه سایت شما نیز بتواند مرجع نمایش قیمت در ایران باشد نیز برنامه ریزی نمایید. با رسیدن به این هدف و افزایش آمار بازدیدکنندگان شما میتوانید با پذیرش آگهی و تبلیغات از سایر شرکت ها در وب سایتتان کسب و کار آنلاین خود را نیز رونق بخشید. وب سایت شما باید ظاهر متفاوتی داشته باشد تا کاربر از ماندن در وب سایت شما برای انجام عملیات خود احساس خستگی نکند و مجددا به وب سایت شما بازگردد.میتوانید این قسمت را با نمایش تصاویر ارز رایج کشورها و قیمت های متغیر آنها پوشش دهید.

ضمن اینکه با قرار دادن شماره تماس خود امکان برقرار مکالمه را با مشتریان خود در صورت بروز هرگونه سوالی را قرار میدهید.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست