یکی از مهمترین مواردی که باعث میشود تا سفر به شما خوش بگذرد برنامه ریزی قبل از مسافرت میباشد.اینکه بدانیم امکانات مکان مورد نطر خود در چه حد است امری مهم میباشد. امروزه افراد قبل از سفر در منزل خود بسیاری از کارهای خود را از قبیل تهیه بلیط ، رزرو هتل و. را انجام میدهند . پس اگر شما یک هتلدار موفق میباشید فرصت مناسبی فراهم شده تا با تهیه یک طراحی سایت هتل در فضای مجازی غوغا به پا کنید.

میتوانید با قرار دادن تصاویر زیبا و با کیفیا از هتل خود ، کاربران را مجذئب خود نمایید ، توضیحاتی برای بهترین اتاق های خود در نظر بگیرید و از view آنها برای کاربران خود بگویید و تصاویر مربوط به آنها را نیز قرار دهید.

در صفحه درباره ما از سوابق خود و امکاناتی که در اختیار مشتریان خود قرار میدهید بگویید . امکان رزرو آنلاین را نیز برای آنها در نظر بگیرید.

ضمن اینکه با در نظر گرفتن امکانات ویژه ای نظیر تخفیف برای مشتریان میتوانید آنها را نسبت به پرداخت آنلاین تشویق نمایید.

همچنین میتوانید با گرفتن تبلیغات از رستوران های شهر خود کسب و کار آنلاین را نیز داشته باشید.امکاناتی همچون خرید بلیط و مایحتاج سفر را نیز میتوانید به وب سایت خود بیفزایید.

یکی از قسمتهای جذابی که میتواند به رتبه وب سایت شما نیز کمک کند ، قراردادن مطالب جذاب درباره شهر خود میباشد.معرفی مکان های دیدنی و تاریخچه آنها برای کاربران جالب بوده و بازدید از وب سایت شما را افزایش خواهد داد.ضمن اینکه میتوانید گالری تصاویر مربوط به آن مکان هارا نیز قرار دهید.مطمئنا کاربران از چنین طراحی وب سایت هایی استقبال نموده و شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنند.

در نهایت آدرس و شماره تلفن و نقشه هتل خود را در صفحه تماس با قرار داده تا کاربران به راحتی بتوانند شما را بیابند

خدماتی که در وب سایتهای هتل و اماکن اقامتی مطرح میشود عبارتند از:

معرفی رستوران های خوب شهر

امکان رزرو اتاق ها

پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی

مشخص نمودن اتاق های رزرو شده در سایت

دسته بندی اتاق ها بر اساس تعداد تخت

توضیحات مربوط به هر اتاق

معرفی مکان های دیدنی شهر


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست