امروزه شرکت های بسیاری در فضاهای مجازی همانند اینستاگرام و به فروش محصولات خود بصورت آنلاین پرداخته اند.اما شما با تهیه یک طراحی سایت لباس و کیف و کفش میتوانید امکانات بیشتری به مشتریان خود دهید.بطور مثال حق انتخاب و تعیین رنگ را در اختیار آنان قرار دهید.که با این کار قطعا وب سایت شما با استقبال گسترده ای مواجه خواهد شد.

در چنین وب سایتهایی به دلیل گستردگی محصولات در نظر گرفتن یک جست و جوی پیشرفته و دسته بندی محصولات یک امتیاز برای وب سایت محسوب میشود. به این صورت که کاربر با تایپ کلمه موردنظر خود لیستی از آن محصول را مشاهده خواهد کرد.

در نظرگرفتن امتیازاتی برای کاربران همانند بن تخفیف باعث بازدید دائمی مشتریان از وب سایت شما خواهد شد.

آنچه که در چنین وب سایتهایی بسیار مهم تلقی میشود قرار دادن تصاویر باکیفیت از محصولات میباشد که این امکان را در پنل مدیریت برای شما طراحی خواهیم کرد.

سعی کنید در طراحی وب سایت خود توضیحات کاملی را از انواع محصولات قرار دهید چون این توضیحات میتواند رتبه شما را در گوگل نیز بالا ببرد و در نتیجه بازدیدکنندگان شما نیز افزایش یابند.

اگر نمایندگی فروش دارید آن را در صفحه ای ذکر کنید قطعا در اعتمادسازی شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. آدرس و شماره تلفن خود را نیز درآن قرار دهید تا در صورت نیاز مراجعه حضوری مشتری را نیز داشته باشید.

خدماتی که یک وب سایت لباس و کیف و کفش ارائه میکند عبارت است از:

معرفی نمایندگان فروش

اعلام تخفیفات برای مشتریان

بخش رسیدگی به شکایات مشتریان

دسته بندی محصولات بر اساس نوع و قیمت و جنس و

امکان سفارش و پرداخت آنلاین

و موارد دیگری که باعث جذابیت بیشتر وب سایت شما خواهد شد.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست