تخفیف یک ویژگی مهم برای کاربران و مشتریان اینترنتی تلقی میشود. آنها همواره چه در مغازه ها و چه در فروشگاه های آنلاین به دنبال وب سایت ها و محصولاتی هستند که تخفیفاتی را برای کاربران خود در نظر گرفته اند. از همین رو فرصت مناسبی است برای شما که با دادن تخفیف روی کالاهای خود مشتری را ترغیب نمایید تا به محصولات سبد خرید خود بیفزاید.از این طریق مشتریان شما با استفاده از امکان اشتراک گذاری در وب سایت شما ، شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کرده و کاربران بیشتری به سمت سایت شما خواهند آمد.

امروزه وب سایت های مختلف تخفیف طراحی شده اند که محبوبیت فراوانی را در بین افراد دارند . اینگونه وب سایتها با صاحبان مشاغل و کسب و کار ها قرارداد هایی را بسته اند که در قبال خرید مشتریان از وب سایت تخفیف آنها مبلغی از آن خرید را ازآن خود میکنند.

با قراردادن کالاهای مختلف و کوپن های تخفیف میتوانید کاربران را به خرید بیشتر ترغیب نمایید قطعا با داشتن این تنوع ها گوگل نیز از وب سایت شما استقبال خواهد کرد و رتبه بهتری به طراحی وب سایت شما نسبت خواهد داد.

شما میتوانید برای راحتی کاربران خود قسمتی را تحت عنوان جست و جوی کالاهای تخفیف خورده طراحی نموده تا کاربر به راحتی به این کالاها دسترسی داشته باشد مطمئنا کاربران از چنین وب سایتی خوششان خواهد آمد و آینده شغلی شما با داشتن چنین وب سایتی در اینترنت تضمین خواهد شد.

یکی از بخش های مهم طراحی این سایتها پنل مدیریتی برای مدیر وب سایت است.این اطمینان را از ما داشته باشیدکه طراحی این قسمت به بهترین نحو انجام شده تا شما بتوانید به راحتی محتوای وب سایت خود را مدیریت نمایید ضمن اینکه با درنظر گرفتن سطوح دسترسی مختلف میتوانید با استخدام افراد کیفیت مدیریت سایت خود را افزایش دهید.

میتوانیم با قرار دادن فضای مخصوص بنرهای تبلیغاتی برای وب سایت شما کسب درآمد نیز داشته باشیم.

امکانات و خدماتی که وب سایتهای تخفیف شامل موارد زیر میباشند:

طراحی صفحه وب تعریف بخش های مختلف تخفیف برای کاربران

طراحی صفحه وب معرفی محصولات به دوستان و دعوت از دوستان برای ورود به سایت

طراحی صفحه وب امتیاز دهی به کاربران و تبدیل امتیاز کاربران به پول برای تخفیف و خرید از سایت

طراحی صفحه وب دادن کوپن تخفیف برای دادن انگیزه به مشتری برای خریدهای بیشتر

و صدها موارد دیگر که در یک جلسه حضوری به بررسی آنها خواهیم پرداخت.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست