در حال حاضر علاقه مندی به مطالعه کتابهای الکترونیکی بسیار بیشتر از کتابهای سنتی شده است.شاید بزرگ‌ترین مزیت کتاب‌های الکترونیکی نسبت به کتاب‌های چاپی، حجم و قابلیت حمل آنهاست. حجم و وزن کتاب‌ها مانع از این هستند که شما همواره چندین کتاب را به همراه داشته باشید تا در مواقع لزوم از آنها استفاده کنید.

اگر بتوانید یک وب سایت انتشاراتی را به خوبی طراحی کنید و تمام قسمت های آن بطور مرتب دسته بندی و بخش بندی شود میتواند تاثیر بسزایی در کسب و کار شما داشته باشد. در نهایت میتوانید بازدیدکنندگان وب سایت خود را به مشتری تبدیل نمایید.

قطعا مشتریان جدید شما نمونه کارهای شما برای مشتریان قبلی شما را میخواهند تا با مراحل و روند کار شما آشنا شوند، این نمونه کارها میتواند در تصمیم گیری آنها بسیار موثر باشد. میتوانیم با قراردادن نمونه کارهای خود در صفحه اول وب سایت همانطور که در طراحی وب سایت پروگپارس مشاهده می کنیم ، نمونه کارها را بصورت منطم به مشتریان نمایش دهیم.

ضمن اینکه شما میتوانید با قرار دادن لینک دانلود برای برخی از آثار و قرار دادن خلاصه ای از هر کتاب به مشتریان خود نشان دهید که چقدر حرفه ای در این زمینه عمل کرده اید و آنها را برای سفارش آنلاین کتاب ترغیب نمایید.

با قرار دادن بخش خرید آنلاین میتوانید به جذابیت وب سایت خود بیفزایید و کاربر با اضافه کردن محصولات خود به سبد خرید تراکنش پرداخت آنلاین را انجام دهد. قرار دادن مقالات و اخبار باید یکی از ممهمترین اهداف شما در طراحی سایت باشد چون ضمن بازدید بیشتر باعث افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جست و جو و گوگل و در نهایت افزایش فروش شما خواهد شد.

زندگینامه ناشران و نویسندگان نیز یکی دیگر از عوامل مهم در وب سایت شما میباشد به ذلیل که کاربران با جست و جو در سایت شما به مطلب موردنظر خود خواهند رسید و این باعث وفاداری آنها به وب سایتتان خواهد شد.

وب سایتهای انتشاراتی معمولا خدمات زیر را به کاربران خود ارائه میکنند:

طراحی صفحه وب قابلیت فروش اینترنتی کتابها

طراحی صفحه وب قابلیت فروش اینترنتی کتابها به صورت فایل PDF

طراحی صفحه وب بخش اخبار و مقالات در مورد کتابها و تاریخ نشر آنها

طراحی صفحه وب ارائه خلاصه ای از کتاب ها برای جذب مخاطبان بیشتر

طراحی صفحه وب بخش اسامی کتابهای پرفروش و اخباری مختصر در رابطه با آنها

و تمام مواردی که مد نظر شما میباشد و با هم به بررسی آنها میپردازیم.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست