جذب مشتری یکی از دغدغه های مهم بازرگانان برای موفقیت و کسب درآمد میباشد که کار راحتی نیست. وجود یک وب سایت میتواند این کار را هموارتر کند. با توجه به اینکه امروزه فروشگاه های آنلاین خوبی در ایران فعالیت میکنند میتوانید با معرفی خود و سازمانتان و موفقیتهایتان در این فروشگاه ها خود را بیشتر به مخاطبان خود بشناسانید. امروزه ارسال رزومه کاری یکی از مهمترین پروسه های این امر محسوب میشود، با توجه به این امر شرکت های بازرگانی رزومه شما را برای یکدیگر ارسال میکنند و باعث معروفیت بیشتر شما میشوند.

از آنجایی که خریداران همواره به دنبال تخفیف بوده اند میتوانید با طراحی یک سیستم تخفیف دقیق مشتریان را به خرید آنلاین تشویق نمایید. این را همواره به خاطر داشته باشید که ضمن حفظ مشتریان قدیمی باید مشتریان جدید آنلاین را نیز راضی نگه دارید.

معرفی نمایندگی های فروش نیز یکی دیگر از عوامل افزایش مخاطب برای طراحی سایت شما میباشد. همچنین نمایش محصولات جدید و منتخبی که قوانین جدیدی درمورد آنها وضع شده است را میتوانید به اطلاع مخاطبان خود رساند.

نکاتی که در طراحی وب سایت بازرگانی ارائه میشود به شرح زیر میباشد:

طراحی صفحه وب دسته بندی محصولات وارداتی و صادراتی

طراحی صفحه وب معرفی محصولات و نحوه استفاده از محصول به همراه جرئیات کامل مانند تصاویر و کاتالوگ و بروشور و

طراحی صفحه وب نمایش محصولات منتخب در سایت

طراحی صفحه وب معرفی نمایندگان فروش محصول

طراحی صفحه وب درج نظر کاربران درباره محصول

طراحی صفحه وب برگزاری قرعه کشی آنلاین و اعلام نتیجه آن به صورت آنلاین

و تمام مواردی که مد نظر شما میباشد و با هم به بررسی آنها میپردازیم.


 

هنر مجموعه‌ای از آثار یا فرآیندهای ساخت انسان است که در جهت اثرگذاری بر عواطف، احساسات و هوش انسانی و یا به‌منظور انتقال یک معنا یا مفهوم خلق می‌شوند. همچنین میتوان گفت هنر توانش و مهارت خلق زیبایی است.در قرن ۲۱ هنرمندان اثری را پس از خلق کردن توسط اینترنت در معرض دید عموم قرار میدهند در نتیجه میتوان به قابلیت های عظیم اینترنت پی برد.اگر شما صاحب یک آتلیه عکاسی هستید و هنوز وب سایتی برای حرف ی خود در نظر نگرفته اید، اینک زمان این رسیده که با مطالعه این مقاله بتوانید این کمبود را جبران نمایید.

در حرفه عکاسی و کسانی که آتلیه عکاسی دارند ، نمایش نمونه کارهای منتخب بصورت گرافیکی میتواند تاثیر فراوانی در کسب و کار بگذارد. بطوریکه میتوان در سایت خود نمونه کارها را دسته بندی و طراحی نمود و حتی میتوان توضیحات کاملی درباره ی انواع سبک نمونه کارها مثلا هنری ارائه نمود. ضمن اینکه شما میتوانید قیمت اثر هنری خود را نیز در معرض دید قرار دهید.

آنچه که مرسوم است در این حیطه این است که آتلیه های عکاسی تصویر فردی محبوب را در پشت ویترین خود قرار میدهند تا مشتریان با مشاهده آنها به آن آتلیه مراجعه کنند. در طراحی وب آتلیه عکاسی نیز میتوان با افکت روی این تصاویر خاص بصورت نمایش اسلایدی در صفحه اول نظر کاربر را جلب کرد.

همچنین قسمتی برای نشان دادن کاتالوگها و تعرفه قیمتهای خود در وب سایتتان در نطر بگیرید.با توجه به اینکه هنر عکاسی گرایش های مختلفی دارد، میتوان برای هریک از این گرایشها صفحه ای جداگانه به منطور کاتالوگها و تعرفه قیمتها طراحی گردد.هدف پروگپارس طراحی چنین صفحاتی با زیباترین گرافیک کاربرپسند به منطور جذب مشتری بیشتر برای شما میباشد.

با توجه به اینکه شما در کار خود بسیار حرفه ای هستید میتوان در طراحی وب سایت صفحه ای طراحی گردد که شما تمامی certificate هایی که تا به حال اخذ نموده اید را در آن صفحه در معرض دید قرار دهید. ضمن اینکه قابلیت به اشتراک گذاری این صفحات نیز وجود دارد.

پروگپارس این اطمینان را به شما خواهد داد که در زمینه بهینه سازی در موتورهای جست و جو تصاویر وب سایت شما با بهترین رتبه در موتورهای جست و جو نمایش داده خواهند شد.در صورتی که بخواهید مشتریان جدیدی جذب نمایید می بایست عملیات سئو و بهینه سازی خود را آغاز نمایید. با انجام امور سئو رتبه وب سایت شما برای کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت وب سایت ارتقاء می یابد و کاربران با جستجوی خدمات و محصولات در زمینه فعالیت شرکت شما به سایت شرکت شما می رسند و با شرکت شما آشنا خواهند شد.

وب سایت یک آتیله عکاسی میتواند بیانگر خدمات زیر باشد:

طراحی سایت های مخصوص آتلیه های عکاسی حتما باید دارای ظاهر گرافیکی عالی بوده و کاربر را به سوی خود جذب نمایند

یک وب سایت آتلیه عکاسی حتما باید دارای منوهای منظم باشد و دسترسی به قسمت های مختلف وب سایت آتلیه را برای کاربر آسان نماید

وب سایت آتلیه ی عکاسی موفق باید برای مدیریت وب سایت آتلیه ایجاد درآمد کند

در وب سایت های آتلیه های عکاسی باید مطالب و محتوای مناسب و منحصر به فرد قرار داده شود

طراحی بخشی برای نمایش آخرین اخبار و مقالات مرتبط با آتلیه


 

میتوان گفت همه کاربران اینترنت و حتی کاربران عادی به دنبال تازه ترین اخبار در سایتها و شبکه های مختلف خبری هستند از همین رو وب سایت های خبری خوبی در ایران طراحی شده اند که به روز ترین اخبار را در اختیار کاربران قرار میدهند.

یکی از دلایلی که این وب سایتها را نزد موتورهای جست و جو و گوگل محبوب کرده است استفاده این سایتها از از متون زیاد است و این دقیقا همان چیزی است که برای رتبه بندی سایت اهمیت دارد.به همین دلیل شرکتها در چنین وب سایتهایی سفارش آگهی های تبلیغات میدهند و این روش یک منبع درآمد عالی برای صاحبان وب سایتهای خبری میباشد.

یکی دیگر از ویژگی های این وب سایتها امکان پیاده سازی آنها در نسخه های تبلت و موبایل میباشد. تا کاربران بتوانند به راحتی در هرجا و مکانی از این وب سایها استفاده کنند.ضمن اینکه میتوانید زمینه خبری خود را اعم از سیاسی ، ورزشی ، اجتماعی و را در زمان سفارش تعیین کنید تا برنامه ریزی های لازم برای آن انجام شود.

قطعا طراحان مجموعه پروگپارس امکان به روزرسانی اخبار را در وب سایت شما قرار خواهند داد.

موضوعاتی که در طراحی وب سایت های خبری مطرح میشوند عبارتند از:

اخبار اجتماعی که شامل

اخبار خانواده

اخبار بهداشت و رفاه

 اخبار فرهنگی که شامل

طراحی اخبار میراث فرهنگی و گردشگری

طراحی اخبار سینما و تئاتر و تلویزیون

طراحی اخبار فرهنگ و ادب

طراحی اخبار آموزش

 اخبار علمی

خبار محیط زیست

اخبار فناوری

اخبار علوم

اخبار پزشکی

اخبار ورزشی که شامل

طراحی اخبار فوتبال و فوتسال

طراحی اخبار والیبال

طراحی اخبار کشتی و وزنه برداری

طراحی اخبار ورزش های پایه

طراحی اخبار ورزشهای رزمی

طراحی اخبار ورزشهای راکتی

طراحی اخبار مرزش بانوان

اخبار سیاسی که شامل

اخبار رهبری

اخبار دولت

خبار مجلس

اخبار سیاست خارجی و هسته ای

اخبار احزاب و تشکل ها

و


گاهی برای سفر نیاز به سایتی که مراکز تفریحی را به خوبی معرفی کند و بتوان برای سفر خود برنامه ریزی کرد کاملا احساس میشود . اینترنت مکان مناسبی برای یافتن چنین طراحی سایت هایی میباشد.

وب سایت های گردشگری همیشه مورد استقبال خوب مردم کشورها بوده اند.علاوه بر معرفی مراکز تفریحی اطلاعاتی همچون قیمت هتل های آن منطقه و معرفی رستوران ها و سایر اماکن دیدنی آن مکان به جذابیت طراحی وب سایت گردشگری خواهد افزود.

طبعا آمار بازدیدکنندگان چنین وب سایتهایی بالا بوده و همین دلیل بر این است که کسب و کار اینترنتی آنها از طریق تبلیغات شرکت های تولیدکنندگان مایحتاج سفر همواره به راه باشد.

هدف اصلی از ایجاد سایت گردشگری در وحله اول معرفی تورهای شرکت به کارران از طریق اینترنت می باشد ؛این راه بهترین راه برای معرفی اماکن خاص برای گردشگران است .حتی اگر این معرفی بتواند با طرحهای گرافیکی و عکس همراه باشد نتیجه ی بهتری خواهد داد.چرا که کاربر از این اماکن اطلاعات و شناخت کافی را کسب می کنند.البته به دور از این بحث می توان هدف نهایی یک شرکت مسافرتی را از داشتن وب سایت کسب در آمد معرفی کرد.همان طور که اشاره شد اینترنت بستر مناسبی برای جذب مشتری است.

اطلاعاتی که در چنین وب سایتهایی ارائه میشود عبارتند از:

طراحی صفحه وب درباره ایران و استان های مربوطه

طراحی صنایع دستی استان ها

طر احی موسیقی محلی مربوط به استان ها

طراحی صفحه مربوط به آب و هوای استان ها

و اطلاعات دیگری باعث جذب بیشتر مشتری خواهد شد.

ضمنا میتوانید اطلاعات تورها و پکیج های مسافرتی را نیز در اختیار کاربرانتان قرار دهید. که میتوانید از تجربیات مجموعه وب تنان استفاده نمایید ، همانطور که می دانید ما همواره کنار شما هستیم.

سرویس هایی که در چنین وب سایتهایی ارائه میشوند عبارتند از:

معرفی تورهای داخلی

معرفی تورهای خارجی

طراحی اطلاعات کامل هتل ها

اطلاعات تورهای لحظه آخری و ارزان

ارائه خبرنامه هم به صورت ایمیل و هم به صورت اس ام اس رایگان

وتمام سرویس هایی که افراد باید قبل از سفر خود بدانند.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست