یکی از روش های پیوند مشتری با خطوط هوایی ، آژانس های مسافرتی هستند که علاوه بر اقدامات گروهی برای گردشگران گاهی به طور جداگانه و اختصاصی به فراهم نمودن مقدمات خدمات سفر با استفاده از خطوط هوایی ، اجاره دهندگان خودرو ، خطوط کشتیرانی ، هتل ها ، راه آهن ، تور های گردشگری و برخی از آژانس های مسافرتی دیگر اقداماتی را انجام می دهند . یافتن همه این ویژگی ها در کنار هم کار دشواریست بنابراین شما میتوانید با فراهم کردن یک وب سایت ایده آل خود را به مشتراین فضای مجازی نیز معرفی کنید.

می توانید وب سایت خود را به چند بخش تقسیم کنید. در بخش اول شما میتوانید با قراردادن تورها و پکیج های مسافرتی خود آنها را به مشتریانتان معرفی نمایید تا آنها بتوانند با مشاهده اطلاعات دقیق آن تور به درستی تصمیم گیری نمایند.برای معرفی وب سایت خود میتوانید از پنل اس ام اس تبلیغاتی خود نیز استفاده کنید.

در نتیجه ی این بازدیدها کاربر زمانیکه پکیج مسافرتی مورد نظر خود را انتخاب کرد میتواند درون وب سایت بطور آنلاین پردازش مالی داشته باشد و هزینه آن را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نماید. ضمن اینکه میتوان امکاناتی را برای دریافت مدارک مشتری در وب سایت اضافه نمود .این کار باعث میشود که کاربران شما با آسودگی درخواست خود را به پایان رسانند و وب سایت شما را نیز به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند.

با این کار شما میتوانید یک بانک اطلاعاتی داشته باشید و از طریق اس ام اس و یا ایمیل آنها را از آخرین و جدیدترین پکیج های مسافرتی خود با خبر سازید.

حین سفارش وب سایت خود به فکر درآمد زایی از این طریق برای خود نیز باشید و از طریق گرفتن آگهی و بنرهای تبلیغاتی منبع درآمد داشته باشید. زیرا بسیاری از کارهایی که در زمینه صنعت و تفریحی و مسافرتی هستند منتطرند تا در وب سایت شما سفارش آگهی تبلیغاتی دهند.

توجه به این نکته ضروری است که باید اطلاعات کاملی را در اختیار کاربران قرار داد. به این صورت که با دسته بندی اطلاعات میتوانند راحت تر تصمیم گیری کنند و وفاداری آنها به سازمان شما محقق گردد.

با افزودن اخبار و مقالات نیز میتوانید یک سرویس عالی در وب سایت خود ایجاد نمایید. چون وجود این قسمت میتواند رتبه وب سایت شما را در گوگل و موتورهای جست وجو به شکل چشم گیری افزایش دهد.

اصولا در طراحی وب سایت مسافرتی و گردشگری نکات زیر مطرح میشود:

خلاصه ی اطلاعاتی در رابطه با آژانس مسافرتی در طراحی سایت

قرار دادن بخشی برای رزرو تورهای مسافرتی در طراحی وب

خلاصه ای از جاذبه های گردشگری کشورها در طراحی سایت

طراحی صفحه وب بخش آخرین اخبار و اطلاعات روز از شرایط تورها و قیمت ها

طراحی صفحه وب رزرو آنلاین و خرید اینترنتی بلیط یا سفارش اینترنتی

طراحی صفحه وب دسته بندی هتل ها

طراحی صفحه وب عضو گیری در وب سایت و مدیریت کاربران

و تمام مواردی که مد نظر شما میباشد و با هم به بررسی آنها میپردازیم.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست