در کشور ما چنین وب سایت هایی یا وجود ندارند یا اگر هم باشند به دلیل محتوای نا مناسب و کیفیت بد تصاویرشان کاربران چندانی ندارند. در نتیجه فرصت مناسبی است برای شما که با داشتن یک طراحی وب سایت خاص جنجالی را در فضای مجازی ایجاد کنید.

در واقع فرصت مناسبی برای ناشران است تا در کنار فعالیت های اصلی خود چنین وب سایتی را نیز در نظر بگیرند.و قسمتی از مطالب خود را در وب سایت مجله اینترنتی خود به نمایش گذارید و کاربران و مشتریان خود را نیز خوشحال کنید.

مزیتی که این وب سایتها دارند این است که شما میتوانید اطلاعات را در قالب آرشیو اخبار بصورت هفتگی ، ماهیانه و یا سالیانه دسته بندی نمایید و با طراحی یک سیستم جست وجوی پیشرفته نیز آن را به راحتی دراختیار کاربران خود قرار دهید.

چنین وب سایت هایی به دلیل حجم انبوه اطلاعات غالبا رتبه خوبی را در گوگل و موتورهای جست و جو دارا میباشند و میتوانید از همین حالا برای گرفتن آگهی های شرکت های مختلف اقدام نمایید از همین رو نباید ظاهر گرافیکی بالایی داشته باشند.

همچنین شما میتوانید با راه اندازی قسمت خبرنامه ضمن حفظ بازدیدکنندگان خود روز به روز نیز بر تعداد کاربران خود بیفزایید.چراکه وجود چنین بخشی باعث میشود که کاربران همه روزه از وب سایت شما دیدن کنند.

مطالبی که در وب سایتهای مجله اینترنتی در معرض دید کاربران قرا میگیرد عبارتند از:

ارائه اخبار روز

دسته بندی روزنامه ها و مجلات

درنظر گرفتن امتیازات برای کاربران

امکان درج نظرات کاربران برای هر خبر

فرصت را غنیمت شمارید و بر روی همین لینک برای شروع مراحل طراحی سایت مجله اینترنتی خود اقدام نمایید.

در صورتیکه سوالی داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در وب سایت قرار دارد با ما در ارتباط باشید و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ ، پاسخ تمامی سوالات خود را بیابید. ما همواره با شما هستیم.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست