طراحی وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل فرصت مناسبی است برای اینکه افرادی که وقت گشت و گذار در مغازه ها را برای خرید ندارند بصورت آنلاین و با مشاهده های فروشگاه های اینترنتی به تغییر دکوراسیون محل کار و یا منزل خود بپردازند.

آمار نشان میدهد در ایران چنین شرکت هایی که محصولات خود را از طریق وب سایت در معرض دید قرار دهند بسیار اندکند.با توجه به اینکه امروزه اینترنت در راس همه کارها قرار دارد وبیشتر فعالیهای ما نیازمند به این فضاست تهیه چنین وب سایتهایی در صنعت دکوراسیون قطعا گویای برتری شما نسبت به رقبایتان میباشد.

شما میتوانید با قرار دادن تصاویر مربوط به محصولات خود زمینه انتخاب و خرید را برای کاربران آنلاین خود فراهم کنید در واقع این بخش میتواند مانند ویترینی برای شرکت شما محسوب شود ، بطوریکه از جدیدترین تا قدیمی ترین محصولات خود را در این ویترین قرار دهید .امکان نمایش سه بعدی تصاویر محصولات میتواند یکی از مزیت های مهم وب سایت شما حساب شود.

همچنین شما میتوانید آخرین اخبار و مقالات در زمینه دکوراسیون را در وب سایتتان قرار دهید.

یکی دیگر از امکانات وب سایت شما، پنل مدیریتی میباشد بطوریکه در هر زمان و هر مکان میتوانید محتوای وب سایت خود را بسیار ساده و آسان مدیریت نمایید ، پروگپارس متخصص طراحی چنین پنل هایی میباشد.

داشتن یک وب سایت دکوراسیون فرصت مناسبی است تا از هزینه های اضافی همه ساله مانند آگهی های تبلیغاتی جلوگیری نمایید.زیرا میتوانید این اطمینان را داشته باشید که مشتریان شما کاتالوگ های محصولات شما را دانلود خواهند کرد و آن را به دوستان خود نیز نشان دهند که همین امر موجب تبلیغات شما میشود.

خدماتی که در طراحی سایتهای دکوراسیون و لوازم منزل میتوان ارائه داد عبارتند از:

طراحی صفحه وب ارائه کاتالوگ نمونه کارها

طراحی صفحه وب معرفی محصولات

طراحی صفحه وب فرم آنلاین سفارش محصولات و پرداخت بانکی

طراحی صفحه وب آخرین اخبار و مقالات در رابطه با وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل

طراحی صفحه وب فرم نمایندگیهای فروش


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست