میل به ورزش در تمامی افراد وجود دارد . امروزه میتوان با جست و جو در اینترنت باشگاه های ورزشی مورد علاقه خود را پیدا کرد. بنابراین باید با طرز فکر اینکه ورزش نمیتواند مربوط به اینترنت باشد خداحافظی کرد.

با داشتن یک وب سایت ورزشی میتوانید سرویس ها متفاوتی را ارائه کنید تا بتوانید مخاطبان زیادی را جذب کنید.مخاطبانی که در نهایت به مشتریان شما تبدیل خواهند شد. ما بر پایه تجربه چندین ساله خود در امر طراحی وب سایت نکاتی را در خصوص این وب سایتها به شما ارائه میکنیم.

در صفحه اول وب سایت خود میتوانید خود و باشگاه خود را به خوبی معرفی نمایید و شماره تماس هایی از خودتان را در صفحه قرار دهیدو از افراد دعوت کنید تا از باشگاه شما دیدن کنند. میتوانید با طراحی صفحه ای به نام درباره ما در رابطه با گواهینامه ها و مدارک خود اطلاعاتی را در اختیار مخاطبین خود قرار هید.

همچنین میتوانید در این صفحه از پیشرفته ترین دستگاه هایی که در اختیار دارید نیز سخن بگویید تا کاربران اطلاعات کامل و دقیق تری از شما و میزان عملکرد شما داشته باشند.

در صفحه ای جداگانه ای میتوانید اسامی و سابقه مربیان و اساتیدی که در باشگاه شما حضور دارند را نشان دهید که کمک شایانی به شما خواهد کرد همینطور میتوانید با قرار دادن برنامه ها و ساعات شروع کلاس ها اطلاعات کاملی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

سعی کنید مشتریان سنتی و کاربران آنلاین را به پرداخت آنلاین شهریه خود دعوت نمایید و از تخیفات ویژه ای برخوردار شوند. این کار باعث میشود شما را به دوستان خود معرفی کنند و در نتیجه باعث افزایش بازدیدکنندگان از وب سایت ورزشی شما خواهد شد.

راه دیگری برای جذب بازدیدکنندگان این است که در طراحی سایت خود مقالات آموزشی در رابطه با رشته های مختلف ورزشی که حتی در باشگاه شما ارائه نمیشود قرار دهید، این کار وفاداری آنها به وب سایت شما را افزایش میدهد.

ضمن اینکه به دلیل متن های زیاد محبوبیت وب سایت شما در گوگل نیز افزایش خواهد یافت و نسبت به رقبایتان بیش از پیش دیده خواهید شد.

در یک وب سایت باشگاه ورزشی میتوان خدمات زیر را ارائه نمود:

طراحی صفحه وب معرفی تجهیزات و امکانات باشگاه ورزشی

طراحی صفحه وب معرفی دوره ها و کلاس های ورزشی

طراحی صفحه وب معرفی مربیان باشگاه به همراه سوابق و خدمات و بیوگرافی

طراحی صفحه وب ثبت ساعات حضور مربیان و ارتباط با آنها بصورت آنلاین و گرفتن برنامه های لازمه برای رشته ورزشی مورد نظر

طراحی صفحه وب سیستم ثبت نام آنلاین

طراحی صفحه وب سیستم پرداخت شهریه به صورت آنلاین

و تمام مواردی که مد نظر شما میباشد و با هم به بررسی آنها میپردازیم.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست