آموزش و محتویات آموزشی همواره برای عموم مهم است . خصوصا اینکه این آموزشها بصورت آنلاین ارائه گردد. امروزه موسسات آموزشی بسیاری در کشور دایر میباشند که اهداف و رقابت های آنها برای جذب بیشتر دانشجو و دادن بهترین سرویس ها به دانشجویان و همچنین قرار دادن این آموزش ها در فضای مجازی و وب سایت این موسسات میباشد.

در نتیجه داشتن یک وب سایت منحصر به فرد یکی ار کم هزینه ترین و در عین حال جداب ترین روش برای جذب دانشجو و معرفی آموزشگاه شما و تبلیغات میباشد. چون دانشجویان قبل از اینکه بصورت حضوری به آموزشگاه شما مراجعه کند ، از وب سایت و روند کاری و سر فصل دروس و امکانات شما دیدن میکند، در واقع یکی از مهمترین ملاک تصمصم گیری دانشجو وب سایت شما میباشد.

با نداشتن وب سایت خود عرصه را برای رقبای خود خالی نموده ویک فضای آموزشی جذاب را از دست داده اید.

یکی از بزرگترین اهذاف شما از راه اندازی وب سایت برگزاری کلاس ها بصورت آنلاین و مجازی میباشد.زیرا به دلیل نداشتن فرصت کافی و دور بودن مکان موسسات از استقبال خوبی برخوردار است.همکاران ما در پروگپارس منتظر شما هستند تا بهترین مشاوره را در زمینه طراحی ساییتان به شما ارائه کنند.

عموما در طراحی وب سایت آموزشگاه نکات زیر مطرح میشود:

اعلام دوره های آموزشی و طبقه بندی آنها و دادن نسخه دانلود آن به کاربران آنلاین وب سایت

عملیات ثبت نام به صورت آنلاین و دریافت شهریه توسط درگاه بانکی و

امکان برگزاری آزمونهای مکانیزه و اعلام نتیجه آزمون در آن لحظه

ارائه کتابخانه ی مجازی به صورت آنلاین و گرفتن آبونماه برای استفاده از کتابها و دانلود آنها

طراحی بخشی برای نمایش آخرین اخبار و مقالات مرتبط با آموزشگاه

با افزودن اخبار و مقالات نیز میتوانید یک سرویس عالی در وب سایت خود ایجاد نمایید. چون وجود این قسمت میتواند رتبه وب سایت شما را در گوگل و موتورهای جست وجو به شکل چشم گیری افزایش دهد.

میتوانید بخشی را به کارمندان و اساتید آموزشگاه خود اختصاص دهید. مطمئنا با مشاهده رزومه خود در وب سایت شما به اینکه در آموزشگاه شما مشغول به فعالیتند افتخار میکنند.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست