در حال حاضر کاربرانی که آگاهی از اینترنت ندارند از اطرافیان خود میخواهند تا گشت و گذاری در اینترنت انجام داده تا ملک و زمین مناسبی برای خرید پیدا کرده ویا حتی مشتری مناسبی برای فروش پیدا کرده و آن را به فروش برسانند.دیگر باید این واقعیت را بپذیریم که تبلیغات سنتی جایگاه گذشته را میان مردم ندارد. بنابراین وجود سایت املاک بسیار پر درآمد به نظر میرسد.

راه اندازی یک وب سایت در زمینه خرید و فروش ملک باعث میشود تا در بین افراد سرشناس باشید واصطلاح دلالی به کار برده میشود یعنی اینکه بتوانید با یافتن مشتری و معرفی آن به فروشنده پورسانتی را عاید خود کنید بدون اینکه نگران جایی برای کسب و کار خود باشید.

میتوانید با گروه بندی املاک کاربر را راهنمایی کنید تا ملک مورد نظر خود را بدون هیچ دردسری بیابد. در همین راستا پیشنهاد میشود تا دو بخش خرید و فروش را با هم در وب سایت خود داشته باشید تا همه کاربران بتوانند از سرویس های شما بهره مند شوند.

طراحی ذ این نوع سایتها باید بسیار جذاب باشد تا کاربر پس از چند دقیقه گشت و گذار در سایت احساس خستگی نکند. وجود بخش بنگاه های معاملات املاک هم ایده ایست در طراحی سایت شما ضمن اوج گرفتن وب سایت شما املاک نیز خواستار نمایش خود در وب سایت شما خواهند شد.

همچنین میتوانید با گرفتن بنرهای تبلیغاتی درآمد خود را از طریق وب سایت افزایش دهید.زیرا صاحبان کسب وکار دوست دارند تا در سایتهای پر بازدید دیده شوند در نتیجه برای این کار پول بیشتری را نسبت به رقبای خود خرج میکنند.

با توجه به حجم انبوه اطلاعات و حداقل زمان دسترسی به این اطلاعات توسط کاربران طراحی بدون عیب که تمامی این خواسته ها را پوشش دهد از اهمیت ویزه ای برخوردار است .طراحی یک سیستم جست و جوی پایگاه داده ی بدون نقص یکی از تخصص های گروه پروگپارس میباشد.

عموما در طراحی وب سایت املاک نکات زیر مطرح میشود:

طراحی صفحه وب نمایش املاک در نقشه

طراحی صفحه وب جداسازی املاک بر اساس خرید و فروش ، رهن و اجاره ، مشارکت و

طراحی صفحه وب معرفی املاک برای فروش ویژه

طراحی صفحه وب معرفی جدیدترین ملک ها

طراحی صفحه وب امکان قرار دادن تصویر برای هر ملک

طراحی صفحه وب اخبار مربوط به مسکن

و تمام مواردی که مد نظر شما میباشد و با هم به بررسی آنها میپردازیم.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست