کاندید انتخابات مجلس
کاندید ها و نامزد های انتخابات مجلس که میخواهند پا به عرصه رقابت و تبلیغات برای حضور به عنوان نماینده مردم در مجلس بگذارند بعد از تایید صلاحیت وارد مرحله معرفی و تبلیغات میشوند تا خود را به اکثر مردم و جمعیت منطقه ، روستا و شهری که میخواهند نماینده آنها در مجلس شورای اسلامی باشند بشناسانند. از این رو فضای اینترنت و وب سایت را که یکی از فراگیرترین و پرمخاطبترین رسانه ها تبلیغاتی که بعد از تلویزیون دومین رسانه پرمخاطب در مقابل جوانان کشور میباشد و جمعیت اصلی رائ دهندگان را تشکیل میدهد را نباید از دست داد. برای هر کاندیدای مجلس و نامزد حضور در انتخابات مجلس طراحی سایت یکی از اصلی ترین گزینه های لازم جهت تبلیغ درفضای اینترنت میباشد.

طراحی سایت کاندیدای مجلس برای معرفی کامل و بیوگرافی شخص کاندید بهترین محل میباشد که همه ی مخاطبان و طرفداران با دسترسی راحت به وب سایت کاندیدا و نامزد انتخابی خود رفته و تمامی مشخصات و سوابق شغلی ، تحصیلاتی کاندیدا را مورد مطالعه قرار می دهند.

از جمله مهمترین استفاده ها از طراحی سایت برای نماینده مجلس استفاده به عنوان مرجع مورد تایید کاندیدای مورد نظر از بابت اطلاع رسانی باشد. از جمله اطلاع رسانی جلسات مردمی کاندیدا ، برنامه های اجرایی کاندیدا که با تمامی جزئیات و شرح کامل میتوان در سایت کاندیدای انتخابات مجلس مطرح کرد.

درج تصاویر و گالری عکس نامزد مجلس در سایت مورد نظر خود نیز روش های تاثیر گذار در مخاطب میباشد.

از جمله امکانات طراحی سایت ویژه برای کاندیداهای انتخابات مجلس میتوان :

-معرفی و بیوگرافی

-آمار بازدید

-گالری تصاویر

-گالری فیلم

-گالری صوتی

-انتشار اخبار

-نظر سنجی

-ارتباط با مردم

-افتخارات و سوابق

-پیشنهادات و انتقادات

-معرفی برنامه و عملکرد کاندیدا

-پیوند ها و لینک های مرتبط و مفید

برای اطلاع بیشتر در رابطه با طراحی سایت کاندید جهت تبلیغات الکترونیکی و اینترنتی انتخابات با شماره های 09354060094 - 09364295150 – 06152731679 تماس بگیرید.

هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست