طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی : در عصر حاضر با توجه افزایش میزان ارتباطات و رشد چشمگیر فناوری ، شرکت های زیادی با اهداف مختلف سعی دارند تا خدماتی را به اقشار مختلف جامعه ارائه کنند . اما آیا همین که شرکتی تاسیس شود و شروع به فعالیت کند کافیست ؟ در پاسخ باید گفت که البته ثبت قانونی شرکت و ثبت برند اختصاصی برای آن لازم و ضروری است ، اما کافی نیست .

از آنجا که امروز تعداد شرکت های فعال در زمینه های مختلف بسیار زیاد شده است ، می بایست برای رشد اقتصادی و تبلیغات تجارت و کسب و کار خود یک فضای گسترده و قابل دسترس برای عموم را انتخاب کرد . البته تبلیغات فیزیکی و یا از طریق رسانه های مختلف خیلی می تواند موثر باشد ، اما با محدودیت های فراوانی مواجه است و همچنین نیاز به نیروی انسانی بیشتر و صرف انرژی و هزینه و زمان بیشتری نیز دارد . بنابراین برای تبلیغات مفید و موثر باید چه کرد ؟

در دنیای فناوری عصر حاضر ، فضای وب در بستر شبکه گسترده جهانی اینترنت بسیار مورد توجه قرار گرفته و رشد فراوانی داشته است . فضای وب با در اختیار گذاشتن امکانات زیادی از جمله امکان طراحی وب سایت و یا اپلیکیشن های تحت وب برای منظورهای مختلف در امر تبلیغات و کسب اعتبار و جذب مشتریان بسیار مورد توجه و استفاده قرار گرفته است .

از جمله سایر ویژگی های این بستر ، راحتی و سرعت در دسترسی به آن است که این خود موجب می شود تا افراد بیشتر در این محیط به دنبال خدمات مورد نیاز خود باشند . تیم طراحی وب سایت وب تنان با نیروهای متخصص خود در زمینه طراحی وب سایت شرکتی و اجرای تمام امور تبلیغاتی برای کسب و کار شما و همچنین ارائه مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه تجارت الکترونیک می تواند بهترین همراه شما در رسیدن به موفقیت در تجارتتان باشد .

در طراحی وب سایت شرکتی به چه نکات و مواردی باید توجه داشت ؟

مهمترین موردی که در طراحی وب سایت برای شرکت باید به آن دقت کرد همین تعدد وب سایت های شرکتی و تبلیغاتی است ، چرا که زمانی که کاربر وب با جست و جو در وب با انبوهی از وب سایت های شرکتی مواجه می شود از میان تمام آن ها تنها یکی را انتخاب می کند . پس این مساله باعث می شود تا صاحبان کسب و کار به دنبال داشتن وب سایتی برتر نسبت به سایر شرکت ها باشند .

در سال های گذشته ، طراحی وب سایت شرکتی صرفا به این معنی بود که صاحب کسب و کار تنها یک فضای کمی از فضای وب را در اختیار خود بگیرد و به تنها به معرفی خدمات خود و ارائه کمی توضیح درباره آن ها باشد . این کار با یک طراحی ساده و غیرحرفه ای و تنها تعدادی عکس و تعدادی مطلب امکان پذیر بود ، اما همانطور که در بخش قبل اشاره کردم دیگر روند طراحی وب سایت شرکتی تغییر کرده است و باید این کار به شکلی حرفه ای صورت گیرد که وب سایت شرکت ما به نسبت سایر وب سایت های مشابه برتری داشته باشد تا مورد استقبال کاربران و بازدیدکنندگان قرار گیرد .

مراحل طراحی وب سایت شرکتی به طور حرفه ای

مهمترین گام در این کار این است که یک ایده و طرح نو و تازه ارائه کنیم . برای ارائه ایده ای برتر ، باید به سه سوال اصلی پاسخ داده شود :

• شرکت مورد نظر در چه زمینه ای فعالیت دارد ؟

• اهداف تجاری این شرکت چه هستند ؟

• مخاطبان و مشتریان این شرکت چه کسانی هستند ؟

پس از پاسخ دادن به این سوالات اصلی ، حال وقت ایده پردازی در مورد طرح سایت است . از جمله ویژگی های تیم طراحی وب سایت وب تنان که آن را از سایر تیم های طراحی وب سایت متمایز ساخته است ، ارائه بهترین و برترین و بروزترین ایده ها برای طراحی وب سایت شرکتی به طور حرفه ای می باشد .

جزییات طراحی وب سایت شرکتی

پس از گام مهم ارائه ایده بروز برای طرح وب سایت ، نوبت آن است که به جزییات طرح وب سایت بپردازیم :

صفحه فرود وب سایت نقش بسیار مهم و کلیدی را ایفا می کند چرا که کاربر در بدو ورود به وب سایت به جلوه های ظاهری و گرافیکی سایت بسیار توجه می کند و این موارد می تونند کاربر را در وب سایت شما نگه دارند و یا باعث ناخوشایندی بازدید کننده شوند و او به سرعت سایت را ترک کند . پس تایپوگرافی صفحه اول برای ارتقا نرخ تبدیل بازدید کنندگان به کاربران دائمی وب سایت بسیار موثر است .

پس از طراحی صفحه اصلی (فرود) و جلب توجه بازدید کننده به بازدید از سایر بخش ها و صفحات وب سایت ، می بایست به طراحی سایر صفحات پرداخت . در طراحی وب سایت شرکتی ، صفحه ” درباره ما ” می تواند به عنوان مهمترین صفحه تلقی شود . افراد برای شناختن برند و مشاهده سوابق و اطلاعاتی درباره شرکت مورد نظر ، ابتدا به صفحه درباره ما می روند تا این موارد را مشاهده کنند . پس در واقع این صفحه نیز یک صفحه فرود محسوب می شود و می بایست همان نکات مشترک برای صفحات فرود مانند تایپوگرافی مناسب ، گرافیک زیبا و جالب توجه ، قرار دادن برند شرکت در راس سایر محتوای این صفحه برای جلب توجه بازدید کننده و … را باید در نظر گرفت .

در گام بعدی نوبت به ارائه اطلاعات تماس با شرکت و معرفی راه های ارتباطی بین شرکت و مشتریان است . این مجموعه از اطلاعات و محتوا را معمولا در صفحه ای به نام صفحه ” تماس با ما ” قرار می دهند . البته این صفحه یک صفحه فرود محسوب نمی شود ، اما باید در لی اوت محتوای آن بسیار دقت کرد . معمولا افراد برای اطمینان حاصل کردن از اعتبار شرکت ، ابتدا به آدرس و سپس شماره تماس آن توجه می کنند ؛ بنابراین باید آدرس و شماره تلفن معتبر شرکت به درستی در این صفحه ثبت شود و در بخشی قرار گیرد که بازدید کننده در یافتن با مشکل مواجه نشود . سپس باید یک فرم تماس مفید و مختصر و جذاب در قسمت میانی صفحه پیاده سازی شود تا از این طریق بتوانید نظرات و پیشنهادات و یا سایر مطالبی که کاربر قصد دارد به شما منتقل کند را دریافت کنید .

در روند سال های اخیر طراحی وب سایت شرکتی به طور حرفه ای ، صفحه ی دیگری نیز طراحی می شود برای ثبت اطلاعات و رزومه مربوط به کارکنان و کارمندان شرکت . این کار معمولا توسط شرکت های بزرگ و معتبر صورت می گیرد تا هر چه بیشتر اعتماد مشتری را به خود جلب کنند . تیم طراحی وب سایت وب تنان به طور اختصاصی و حرفه ای این صفحه را برای وب سایت شرکت مشتریان خود طراحی می کند .

مورد بعدی که بسیار در امر بهینه سازی وب سایت و سئو تاثیر مثبت دارد ، بلاگ وب سایت است . در سئو وب سایت مهمترین اصل برای رسیدن به وب سایتی بهینه و با رتبه و امتیاز بالا ، تولید محتوای بهینه می باشد . در طراحی وب سایت شرکتی نیز که قصد داریم وب سایت در بالاترین جایگاه نسبت به رقبای خود در رتبه دهی موتورهای جست و جو قرار بگیرد می بایست به این اصل سئو توجه داشته باشیم و از طراحی یک بلاگ برای قرار دادن اخبار و یا هرگونه مطالب مرتبط با سایت غافل نباشیم .

در طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت هایی که علاوه بر ارائه خدمات ، قصد عرضه کردن محصولاتی را نیز دارند ، بخش بعدی که حائز اهمیت است بخش معرفی محصولات می باشد . در این بخش از سایت می بایست با طراحی دقیق و مناسب و گرافیکی چیدمان محصولات در صفحه ، به خوبی و زیبایی محصولات خود را مقابل دیدگان بازدید کنندگان قرار دهیم . البته در این بخش از سایت اگر شرکت دارای نمونه کار از خدمات اجرایی خود باشد ، تصاویر و توضیحاتی از آن ها نیز در این بخش قرار می گیرد .

همچنین به عنوان آخرین مورد مهم در جزییات طراحی وب سایت شرکتی لازم به ذکر است که تیم طراحی وب سایت وب تنان برای سایت شما یک سیستم فروش (سیستمی متفاوت از سیستم فروش وب سایت های فروشگاهی) طراحی می کند که به راحتی و کسب سود فراوان بتوانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان عرضه کنید .

در آخر برای جمع بندی این بخش از مقاله می توان در یک جمله گفت که اولین همان گام اول ، یعنی ارائه ایده مناسب و حرفه ای برای طراحی وب سایت به درستی انجام شود ، سایر مراحل و جزییات پروژه نیز به دنبال آن به خوبی پیش خواهد رفت . از آنجا متخصصان وب تنان در ایده پردازی و ارائه طرح و پیاده سازی آن از مهارت بالایی برخوردار هستند ، پس دیگر جای هیچگونه نگرانی برای شما مشتری گرامی وجود نخواهد داشت .

طراحی وب سایت شرکتی به روش طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا) یا همان mobile-friendlyدر واقع روشی در طراحی وب سایت است که صفحات سایت شما را بر روی دستگاه های مختلف با ابعاد صفحه نمایش متفاوت سازگار می سازد . همانطور که در روند میزان استفاده کاربران وب از دستگاه های غیردسکتاپ مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها و … مشاهده کردید ، این رویه روز به روز در حال افزایش است و دیگر در سال های اخیر اکثریت کاربران وب به عنوان کاربران موبایل وب شناخته می شوند و طراحی وب سایت ریسپانسیو تبدیل به امری لازم و ضروری در طراحی وب سایت شده است .

همچنین باید گفت که گوگل با آپدیت الگوریتم های امتیاز دهی خود به وب سایت ها ، برای وب سایت های ریسپانسیو امتیاز بیشتری در نظر می گیرد و رتبه برتری به آن ها می دهد . این mobile-friendly بودن وب سایت ها برای کاربران وب به قدری مورد توجه قرار گرفته و حائز اهمیت هم برای بهبود تجربه کاربری و هم رتبه گرفتن و سئو وب سایت می باشد که حتی وب سایت های قدیمی که قبلا طراحی شده بودند نیز اقدام به بازطراحی سایت های خود کرده اند تا قابلیت واکنش گرایی را به آن اضافه کنند .

طراحی وب سایت شرکتی توسط تیم طراحی وب سایت وب تنان

• ارائه برترین و بروزترین ایده ها برای طراحی وب سایت شرکتی

• مشاوره رایگان برای انتخاب کلمات کلیدی و سئو وب سایت

• پیاده سازی طرح وب سایت با بهترین کیفیت (از نظر فنی و ظاهری) و مناسب ترین هزینه و کمترین زمان و همینطور متناسب با سلیقه کارفرما

• معرفی خدمات و محصولات شرکت شما و تبلیغات حرفه ای برای شناخته شدن در فضای وب و کسب اعتبار بین کاربران وب

• استفاده از شیوه های حرفه ای برای برندسازی و افزایش محبوبیت برند شرکت شما در فضای گسترده اینترنت

• جذب حداکثری بازدیدکنندگان و تبدیل آن ها به کاربران دائمی وب سایت

• رقابت با برترین وب سایت های شرکت های مشابه

• همراهی شما در به موفقیت رسیدن در تجارت الکترونیک

* ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی و سئو وب سایت توسط تیم حرفه ای وب تنان *

ویژگی های وب سایت شرکتی :

نمایش لینک صفحات در شبکه های اجتماعی

قابلیت تغییر ترتیب چیدمان منو به دلخواه شما و گرافیک جذاب و کاربرپسند

قابلیت طراحی فرم های مختلف برای دریافت اطلاعات کاربران و مشتریان

پدیداری بالا در موتور های جستجو

امکان مدیریت آسان مطالب،موضوعات ، اسناد و تصاویر

گالری تصاویر

امکان نمایش آمار بازدیدکنندگان سایت توسط سیستم آمارگیری پیشرفته

مدیریت نظرسنجی و امکان ثبت نظر برای کاربران و مدیران با استفاده از صندوق دریافت و ارسال پیام

ارائه خبرنامه و ارسال ایمیل اختصاصی و پیشرفته برای کاربران ثبت نام کرده

امکان ثبت کلمات کلیدی در همه ی صفحات

امکان ایجاد اسلاید نمایشی جذاب و هوشمند

قابلیت اضافه شدن بخش فروش اینترنتی و فروشگاه اینترنتی در سایت

معرفی محصولات و خدمات شرکت

رزومه شرکت و هر آنچه که افراد در باره شما بایدبدانند

سرعت بالای لود صفحات

قابلیت چند زبانه شدن سایت

امکان ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن طراحی سایت

امکان بارگزاری فیلم در سایت

بخش مقالات و سوالات متداول

پیام مدیران

استفاده از نقشه ی گوگل آنلاین بهمراه جانمایی در نقشه


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست