امروزه کاربران به دلیل آشنایی با وب گردی و سایتهای مختلف از شرکت های موردنظر خود این انتظار را دارند که با جست و جوی نام آنها در گوگل وب سایت مختص آن شرکت را مشاهده کنند و همین امر صاحبان شرکت ها در صدد تهیه طراحی وب سایتهای شرکتی برآورد.

اهمیت این موضوع آشکار است که شرکت ها با داشتن وب سایتهای حرفه ای انتظار مشتریان حرفه ای خود را به خوبی برآورده نموده اند.

معرفی شرکت یکی از بخش های مهم این وب سایتها میباشد زیرا کاربران را بطور کامل از سوابق شرکت شما آگاه می سازد.بنابراین طراحی صفحاتی همچون تماس با ما و درباره ما یکی از ضروری ترین امکانات چنین وب سایت هایی میباشدکه به ترتیب اطلاعات تماس همچون شماره تلفن ، آدرس ایمیل شرکت ، و نقشه شرکت را جهت مراجعه حضوری کاربر و معرفی خود و افتخارات خود را قرار دهید.

ضمن اینکه شما میتوانید رزومه پرسنل و تصاویر مربوط به آنها را نیز در صورت تمایل قرار دهید.همچنین بخش اخبار و مقالات نیز میتواند تاثیر بسزایی در محبوبیت طراحی سایت شما گذارد و آمار بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید.

سرویس هایی که شما برای محصولات خود ارائه میدهید را نیز در قسمتی ذکر کنید تا اعتماد کاربر را نسبت به خود دو چندان نمایید.حتی برای اینکه کاربر بتواند کلمه مورد نظر خود را در وب سایت جست و جو کند سیستم جست و جوی پیشرفته را میتوان طراحی نمود.

در نهایت هم در صورت تمایل میتوان قسمت فروش آنلاین توسط درگاه های بانکی مختلف را طراحی کرد.که تمامی این موضوعات در جلسه ای حضوری میان ما و شما به تفضیل مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

تعدادی ار مسائلی که در چنین وب سایتهایی مطرح خواهد شد عبارتند از:

طراحی صفحه وب ایجاد اتوماسیون اداری

طراحی صفحه وب ارتباط با دیگر شرکت ها

طراحی صفحه وب امکان گزارش اخبار ادارات

طراحی صفحه وب امکان ارسال نامه های اداری

طراحی صفحه وب نمایش اخبار شرکت

طراحی صفحه وب معرفی اعضاء و بخشهای مختلف شرکت

و امکانات دیگری که طبق سلیقه شما قرار داده خواهند شد.

هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست