امروزه بساز و بفروش در کشورها بسیار مرسوم است.بطوریکه اکثر افراد خواهان این شغل و یا افراد متخصص در این شغل برای امور ساخت و ساز خود میباشند.کاربران اینترنت برای انتخاب همواره در فضای مجازی به جست و جو پرداخته تا با ذهنیت بیشتری بهترین انتخاب را داشته باشند و در نهایت خرید خود را انجام دهند به همین منظور داشتن یک وب سایت در این زمینه برای صاحبان این شغل کمک بسزایی در کسب و کار این افراد خواهد کرد.

البته تهیه طراحی سایت به این منظور نیست که با مشتریان خود بصورت مجازی قراردادهای خود را ببندید بلکه هدف از این امر معرفی خود در فضای بزرگ اینترنت برای جذب مشتریان بیشتر میباشد.به این صورت که میتوانید آخرین نمونه کارهای خود را در این وب سایت قرار داده و کاربران را از پروژه های در حال ساخت خود با خبر نمایید.

گروه وب تنان این اطمینان را به شما خواهد داد که با استفاده از کلمات کلیدی پر بازدید رتبه سایت شما را در گوگل و موتورهای جست و جو افزایش داده و آمار بازدید کنندگان شما سیر صعودی داشته باشد.

قرار دادن بخش پروژه های خود میتواند بیشترین سود را برای شما داشته باشد چرا که کاربران با مشاهده این قسمت با مهارتهای شرکت شما آشنا شده و اطمینان بیشتری به شما خواهند کرد.ضمن اینکه شما با قرار دادن آدرس و شماره تلفن خود و همچنین نقشه شرکت خود میتوانید امکان مراجعه حضوری آنها را نیز فراهم کنید.

همچنین با در نظر گرفتن صفحه درباره ما ، توضیحات و افتخارات کسب شده خود را ارائه میدهید و خود را کامل تر به مشتریان معرفی میکنید.

در طراحی وب سایت های ساختمانی سرویس هایی که ارائه میشوند عبارتند از:

طراحی صفحه وب خدمات و فعالیت ها

طراحی صفحه وب درباره ما

طراحی صفحه وب تماس با ما

طراحی صفحه وب پروژه های انجام شده

طراحی صفحه وب پروژه های در دست اقدام

طراحی صفحه وب بخش نظرات کاربران درباره پروژه ها

طراحی صفحه وب امکان ثبت مشخصات ملک توسط کاربر جهت مشارکت در ساخت

و سرویس های دیگری که بسته به نظر شما میتواند بر جذابیت سایت شما بیفزاید.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست