برای نمایش حرفه ای بودن و خاص بودن خود داشتن یک وب سایت عملکرد حرفه ایست. امروزه بیشتر سالن های زیبایی از طریق وب سایتها هنر خود را در معرض دید عموم قرار میدهند.

افرادی که به دنبال یک آرایشگر جدید در اینترنت هستند میتوانند با مشاهده نمونه کارهای شما به مشتریان شما تبدیل شوند.پس در واقع یک فرصت استثنایی در اختیار شما قرار گرفته است تا با طراحی وب سایت کسب و کار خود را رونق بخشید.

از همین رو در جذابیت وب سایت شما تصاویر و نحوه نمایش اطلاعات بسیار مهم است.البته با توجه به محدودیت هایی که در ایران وجود دارد امکان قراردادن هر عکسی وجود ندارد اما مشاوران ما بهترین راه حل را در اختیار شما قرار خواهند داد.امروزه با وجود مشکلات و ترافیک مشتریان ترجیح میدهند تا از نمونه کارهای شما بصورت آنلاین دیدن کنند و بعد از تایید قرار حضوری را با شما هماهنگ کنند بنابراین قسمتی را تحت عنوان نمونه کارها درنظر بگیرید و جدیدترین نمونه کارهای خود را درآن قرار دهید.

ضمن اینکه شما میتوانید سیستم رزرو وقت آنلاین را برای وب سایت خود تعبیه نمایید تا مشتریان شما در هر مکانی توسط موبایل یا تبلت خود نیز به گرفتن وقت از شما اقدام نمایند.قسمتی را نیز تحت عنوان آموزش خودآرایی و موضوعات مربوط به آرایشگری قرار دهید تا ضمن وارد کردن اطلاعات مورد نیاز کاربران ، محبوبیت وب سایت خود را نیز در موتورهای جست و جو و گوگل بالا ببرید.

ارائه پکیج های مخصوص عروس یکی دیگر از عوامل محبوبیت وب سایت شما نزد کاربران فضای مجازی میباشد همینطور میتوانید تخفیفات مربوط به مناسبت های خاص را نیز در وب سایت خود قرار دهید.

همچنین اگر محصولی برای فروش دارید را میتوانید در قسمت فروشگاهی سایت خود قرار دهید.

معمولا خدماتی که در طراحی سایت زیبایی و آرایشی مزرح میشود عبارتند از:

طراحی صفحه وب معرفی خدمات سالن

طراحی صفحه وب معرفی خدمات مخصوص عروس و راهنمای عروس

طراحی صفحه وب درج نمونه کارها

طراحی صفحه وب نکات آموزشی

طراحی صفحه وب نمایش گواهینامه ها و مدارک آرایشگاه و سالن زیبایی

طراحی صفحه وب دادن مشاوره رایگان


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست