این طرز فکر برای هنرمندان که ما خود هنرمند هستیم و میتوانیم یک وب سایت گرافیکی خوب طراحی کنیم کاملا اشتباه است.چون طراحی وب سایت کاربرپسند بطوریکه کاربران را جذب نماید و وقت بیشتری را در وب سایت شما بگذرانند کاری تخصصی میباشد. از قدیم الایام نیز گفته اند که کار را باید به کاردان سپرد !

از همین رو گروه زراحی وب تنان نتیجه تجربیات خود را در اختیار شما قرار خواهد داد وبا مشاوره های رایگان بهترین و جذاب ترین وب سایت را برای شما طراحی خواهد کرد.

از آنجایی که بیشتر هنرمندان بصورت فردی کار میکنند و لوگو و یا نام شناخته شده ای ندارند ، میتوانند با طراحی یک وب سایت حرفه ای نام خود را در اذهان عمومی Brand نمایند. بطوریکه افراد از آن پس شما را با آن برند بشناسند. برندی که میتواند مسیر فکری شما را به مخاطب ارائه دهد. این کار ممکن نمیباشد مگر با داشتن یک وب سایت هنری

برای اینکه بتوانید کاربران خود را از جدیدترین نمونه کارهای خود با خبر سازید تهیه یک طراحی سایت مناسبترین راه حل میباشد زیرا بسیاری از شبکه های اجتماعی این امکان را به شما نخواهند داد که صندوق پستی خود را بصورت اختصاصی داشته باشید.در نتیجه میتوانید با گرفتن نام و ایمیل کاربرانتان و ارسال ایمیل این امکان را که از آخرین کارهای شما با خبر شوند را در اختیار آنها قرار دهید.

همچنین شما میتوانید با قرار دادن مطالب موردنظر و سازماندهی شده خود رتبه وب سایتتان را نیز در گوگل و موتورهای جست و جو افزایش دهید.

در نهایت نیز میتوانیم با طراحی بخش فروش آنلاین از طریق درگاه های مختلف بانکی کسب و کار اینترنتی را نیز برای شما را اندازی کنیم.


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست