یکی از موضوعاتی که امروزه به دغدغه ای برای دانشجویان نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورها تبدیل شده است یافتن موسسات و دانشگاه هایی ست که بتوانند در آن به ادامه تحصیل بپردازند. از همین رو آنها به جست و جوی وب سایت هایی مخصوص چنین دانشگاه ها برآمده و با یافتن آن برای آینده خود برنامه ریزی میکنند.

در نتیجه طراحی وب سایت عالی یک امتیاز برای چنین موسسات و دانشگاه هایی محسوب میشود. برای چنین وب سایتی میتوانید از تجربیات مجموعه پروگپارس استفاده نمایید.

برای طراحی این سایتها ابتدا باید دانشگاه و یا موسسه آموزشی خود را و تمام قسمت ها و دپارتمان ها را بطور دقیق معرفی نمایید.برای آشنایی بیشتر دانشجویان میتوانید دروس و واحدهایی که در موسسه یا دانشگاه شما تدریس میشوند را نیز معرفی نمایید.بخش جذاب اینگونه وب سایتها معرفی اساتید هر یک از رشته ها و دپارتمان ها و سوابق آنها میباشد.

ضمنا میتوانید با قرار دادن بخش اخبار و مقالات تحت عنوان تابلوی اعلانات مجازی دانشجویان را از آخرین اخبار خود مطلع سازید، با توجه به اینکه موسسه و یا دانشگاه شما مقررات خاص خود را دارا میباشد ، در قسمتی از وب سایت خود دانشجویان را از این مقررات مطلع سازید.

همچنین اطلاعاتی را درباره جلسات و نشست های علمی که برگزار میکنید و تقویم آموزشی کلاس ها را در معرض دید عموم کاربران قرار دهید چون از تاثیرگزاری بالایی برخوردار است.

در نهایت تمامی دانشجویان در وب سایت برای اطلاع از حساب کاربری خود و کارنامه تحصیلی خود ثبت نام خواهند کرد.

خدماتی که در این وب سایتها ارائه میشوند:

طراحی صفحه وب تابلوی اعلانات مجازی

طراحی صفحه وب جدیدترین اخبار دانشگاه

طراحی صفحه وب بخش مقررات و آئین نامه ها

طراحی صفحه وب بخش فرهنگی و تربیتی و آموزشی

طراحی صفحه وب سیستم ثبت مشخصات دانش جویان و اساتید


هم اکنون گام نخست را برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و جذاب بردارید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل داشتن یک وب سایت راهنمایی کنند
ثبت درخواست